Gənclik kampusumuzda ilk valideyn iclası keçirilib
Gənclik kampusumuzda ilk valideyn iclası keçirilibBu tədris ilində fəaliyyətə başlayan Gənclik kampusumuzun ilk şagirdlərinin valideynləri müdir müavini Hilal Pastacı Aliyev və "Cambridge" koordinatoru Şəhla Quliyevadan bilgi aldılar.Sinif rəhbərləri və fənn müəllimləri valideynləri maraqlandıran sualları cavablandırdılar.
Nəsimi kampusumuzda tədris ilinin ilk valideyn iclası keçirilib
Nəsimi kampusumuzda tədris ilinin ilk valideyn iclası keçirilibKonfrans zalında başlayan iclasda ilk olaraq Nəsimi kampusumuzun müdiri Ertuğrul Toy və müdir müavini Həsən Süleymanlı təqdimatla çıxış etdilər. Daha sonra kampusumuzun metodiki birləşmə rəhbərləri valideynlərə geniş bilgi verdilər.İclas sinif rəhbərləri və siniflərlə tanışlıqla yekunlaşdı.
Nəsimi kampusumuzda şagirdlərimizin tədris ili başlanğıcındakı bilik səviyyələrini ölçmək məsqsədilə diaqnostik qiymətləndirmə imtahanı keçirilib
Nəsimi kampusumuzda şagirdlərimizin tədris ili başlanğıcındakı bilik səviyyələrini ölçmək məsqsədilə diaqnostik qiymətləndirmə imtahanı keçirilib.İmtahanda iştirak edən əziz şagirdlərimizə uğurlar arzulayırıq. Əminik ki, şagirdlərimizin hər biri vətənimizin aydınlıq gələcəyinə bir çıraq olacaqlar.
Azərbaycan Beynəlxalq Maarif Məktəblərinin Nəsimi və Gənclik kampusunda "15 sentyabr - Bilik günü" tədbiri təşkil olundu
Azərbaycan Beynəlxalq Maarif Məktəblərinin Nəsimi və Gənclik kampusunda "15 sentyabr - Bilik günü" tədbiri təşkil olundu.Tədbirin giriş hissəsində Azərbaycan və Türkiyənin dövlət himnləri səsləndirildi.Daha sonra rəhbərliyin çıxışı ilə davam edən proqramda sinif rəhbərləri, fənn müəllimləri və şagirdlər səhnəyə dəvət olunaraq tanışlıq oldu.Proqramın yekun hissəsi siniflərlə tanışlıqla yekunlaşdı.
Kukilərin istifadəsi veb saytımızın işləməsi və təqdim olunan funksiyalar üçün texniki cəhətdən zəruridir. Saytımızı təkmilləşdirmək və maraqlarınıza əsaslanaraq sizə reklamlar təqdim etmək məqsədilə bizim və ya səlahiyyətli xidmət təminatçılarımız tərəfindən müxtəlif digər kukilərdən istifadə olunur.